Tarihçe

Tarihçe 2018-10-23T18:08:17+00:00

MP GÜVENLİK LİMİTED ŞİRKETİ; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin en seçkin birliklerinde (Özel Kuvvetler, Komando, Özel Koruma) çeşitli kademelerde uzun yıllar komutanlık ve koruma/güvenlik öğretmenliği yapmış, koruma ve güvenlik konusunda yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip, albay rütbesinde emekli olan M. P. tarafından 01 Aralık 2015 tarihinde kurulmuştur.Şirket ismini, kurucusunun isminin baş harflerinden almıştır.

Şirketin kuruluş amacı; başta 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ile diğer ilgili kanun ve yönetmeliklere bağlı kalarak; fiziki güvenlik,VIP koruma,site güvenliği,para/kıymetli eşya nakil güvenliği ve özel güvenlik eğitimi gibi özel güvenlik hizmetlerinin her alanında kaliteli hizmet vermektir.

Kurulduğu tarihten itibaren Kamu ve Özel sektörde güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır. Halen bu faaliyetlerini sürekli geliştirerek ve büyüterek başarı ile sürdürmektedir.Kamu ve Özel sektörde bulunan kurum ve kuruluşların güvenliğini 7/24 esasına göre sağlayan MP Güvenlik; güvenlik sektörüyle ilgili her türlü teknoloji ve bilgiyi hizmetlerinde kullanarak,konusunda tecrübeli yönetici ve güvenlik personeli ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için hizmet kalitesinden ödün vermeden özel güvenlik ve koruma hizmetlerine devam etmektedir.